Gürcistan

Gürcistan nakliye firmaları için Türkiye’de önemli bir ülke konumundadır. İthalat ve ihracat trafiğinin yoğun olması ve yabancı rakiplerin riskler yüzünden isteksiz olması bu önemi arttırmaktadır. Gürcistan yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunluluğu ve bu ülkelerdeki iç karışıklıklar nedeniyle karayolu nakliyesi ciddi riskler içermektedir. Bu yüzden gerektiğinde denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık da tercih edilmektedir.
Öz AkınNakliyat, her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu ile Türkiye’den Gürcistan’a transit taşımalar yapmaktadır. Bölge ülkelerindeki ofisleri ve bağlantıları aracılığıyla taşıdığı yükleri sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla S. Arabistan şehirlerine sorunsuz ulaştırmaktadır.
Öz Akın Nakliyat, Gürcistan nakliye  taşımalarını başta Cidde, Mekke, Medine ve Riyad şehirleri olmak üzere tüm Gürcistan şehirlerine yapmaktadır. Suudi Arabistan nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları  ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.
Gürcistan nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Öz Akın Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Suudi Arabistan nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.
Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.
Öz Akın Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Gürcistan’ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.
Gürcistan’a yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.
Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Öz Akın Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.
 
NAKLİYE HİZMET AVANTAJLARI
Komple ve parsiyel taşımalar
Güvenli ve zamanında teslimat
Sigortalı taşımacılık
Deneyimli ve uzman kadro
24 saat uzman desteği
Teknolojik ekipmanlar
GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi
Tamamı öz mal geniş araç filosu
Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları
Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek

Diğer Hizmetler