Ukrayna

Ukrayna Nakliye firmaları için Türkiye’de önemli bir ülke konumundadır. Türkiye’den Ukrayna parsiyel taşımacılık yapan firmalar ağırlıklı olarak Ukrayna taşımalarında uzmanlaşmıştır. İthalat ve ihracat trafiğinin yoğun olması ve yabancı rakiplerin riskler yüzünden isteksiz olması bu önemi arttırmaktadır. Ukrayna yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunluluğu ve bu ülkelerdeki iç karışıklıklar nedeniyle karayolu nakliyesi ciddi riskler içermektedir. Bu yüzden gerektiğinde denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık da tercih edilmektedir.
Öz Akın Nakliyat, her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu ile Türkiye’den Ukrayna a transit taşımalar yapmaktadır. Bölge ülkelerindeki ofisleri ve bağlantıları aracılığıyla taşıdığı yükleri sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla Ukrayna şehirlerine sorunsuz ulaştırmaktadır.
 
Ukrayna Nakliye Hizmetlerimiz
Ukrayna parsiyel taşımacılık
Ukrayna komple tenteli taşımacılık
Ukrayna lowbed proje taşıma hizmetleri
Ukrayna frigo taşıma
Ukrayna nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.
Ukrayna nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Öz Akın Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Ukrayna nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.
Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.
Öz Akın Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Ukrayna ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.Ukrayna a yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.
Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Öz Akın Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Diğer Hizmetler