Hava Yolu Taşımacılığı

Dünyanın hemen hemen her noktasına, güçlü ve geniş acente ağı aracılığı ile hizmet sağlayan Öz Akın, sektördeki en eski firmalardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Hatay'da 1993 yılında kurulan müşterisine güven sağlayan firma, hava yolu taşımacılığında kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır.
 
Yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları sayesinde bu zamana kadar aldığı tüm işlerin altından alnının akıyla çıkan Öz Akın, acente ağı ve kaliteli uçak filosuyla birçok lokasyona ürünleri kolaylıkla ulaştırmaktadır. Uygun fiyatları, kaliteli acente ağı, dünyanın hemen hemen her noktasına kapıya teslim hizmeti, tehlikeli maddeler olmak üzere birçok ürün çeşidini taşıma gibi hizmetler sunan Öz Akın, sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır.
 
TÜM HİZMETLERİ SAĞLIYOR
 
Öz Akın, sadece havalimanından havalimanına değil, havalimanından kapıya kadar sunduğu taşımacılık hizmeti nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına etkin ve kaliteli çözüm önerileri sunan firma, dağıtım, depolama, gümrük ve sigortalama işlemlerini de profesyonel bir biçimde gerçekleştirmektedir. Askılı ürünler, tehlikeli madde, canlı hayvan taşımacılığı, genel ürünler, bozulabilir ürünler ve ağır ürünlere kadar birçok ürün çeşidini hava yolu taşımacılığı sistemi sayesinde dünyanın birçok bölgesine götüren Öz Akın, güvenli taşımacılığı ile göz doldurmaktadır. Özellikle tehlikeli madde taşımacılığı alanında başarılı olan firma, eğitimli personelleri ve doğru paketleme hizmeti ile bu maddeleri herhangi bir sorun yaşamadan belirtilen alana kolaylıkla nakliye etmektedir. Güvenlik anlayışları, donanımlar ve yenilikleri sıkı bir biçimde takip eden firma sayesinde bu zamana kadar birçok şirket dilediği her türlü eşyayı (canlı hayvan, tehlikeli madde, kimyasal madde, bozulabilir kargo gibi) gönül rahatlığı ile Öz Akın’a emanet etmiştir.
 
Sektördeki en eski firmalardan birisi olan Öz Akın, bu zamana kadar elde ettiği bilgisini ve deneyimini etkin çözümler üreterek müşterilerine sunmaktadır.